Salming

Salming florbal shop od EXE FLOORBALL

Salming - florbalové vybavenie: florbalky, loptičky, čepele, brankárske vybavenie, tričká, topánky všetko od Salmingu

Značka Salming pôsobí na športovom trhu od roku 1991 a do Českej republiky sa začala dovážať o desať rokov neskôr. V oblasti vývoja a výroby florbalového vybavenia patrí Salming celosvetovo medzi absolútnu špičku. V jej ponuke môžete nájsť všetko florbalové vybavenie od školského až po profesionálne a to vrátane špičkových sálových topánok.

Aké florbalové vybavenie SALMING predávame v našom shope?

Než si začnete vyberať v značke SALMING , pozrite čo, všetko pre Vás máme:

 1. Florbalky alebo florbalové hokejky Salming
 2. Florbalové čepele Salming
 3. Brankárske florbalové vybavenie Salming
 4. Boty na florbal od značky Salming
 5. Tašky, vaky a batohy Salming nielen na florbal
 6. Čelenky, potítka, ochranné okuliare a ďalšie doplnky od značky Salming

Salming florbalky - florbalové hokejky Salming

Aktuálne môžete nájsť v ich ponuke 4 modelové rady florbaliek Salming - tými sú:

Florbalky Salming XTREMELITE. - Florbalové hokejky Salming XTREMELITE

Florbalky Salming XTREMELITE

Florbalová hokejka Salming XtremeLite bola prvýkrát predstavená v sezóne 20/21. Je vyrobená zo 100% karbónu s prímesou modulového grafu. Vylepšené vlastnosti XtremeLite zahŕňajú nižšiu váhu a lepšiu kontrolu loptičky. Grip Tourlite WetTac je tenký a odľahčený, čo poskytuje skvelú citlivosť a pevný úchop. Je nástupcom modelového radu PowerLite. Táto hokejka ponúka hráčom rýchlosť, precíznosť a pohotovosť na ihrisku. Je ideálny pre tých, ktorí preferujú rýchly a precízny herný štýl. Salming XtremeLite je skvelou voľbou na dosiahnutie maximálneho výkonu. Prezrite si všetky modely radu Salming EXTREMELITE.

 

Florbalky Salming POWERLITE - Florbalové hokejky Salming POWERLITE

Florbalky Salming POWERLITE

Florbalová hokejka Salming PowerLite je nástupcom predchádzajúceho modelu TourLite. Prináša inovatívnu štruktúru výpletu z karbónových vlákien, ktorú Salming úspešne využíva pri výrobe squashových rakiet. PowerLite sa vyznačuje vynikajúcimi absorpčnými vlastnosťami, čo zlepšuje citlivosť v hokejke. Patrí medzi veľmi ľahké hokejky od značky Salming. Táto hokejka je ideálna pre hráčov, ktorí hľadajú precízny a rýchly herný štýl. S hokejkou Salming PowerLite získate lepšiu kontrolu a výkon na ihrisku. Je to skvelá voľba pre váš florbalový výkon. Prezrite si všetky modely radu Salming POWERLITE.

 

Florbalky Salming Tourlite - Florbalové hokejky Salming Tourlite

Florbalky Salming TOURLITE

Florbalová hokejka Salming TourLite je jedným z predchádzajúcich modelov tejto značky. Je zložená z 60% karbónových vlákien a 40% vlákien zo sklolaminátu. TourLite je kompozitná hokejka a nie je taká ľahká ako jej moderní nasledovníci. Je k dispozícii v okrúhlom prevedení a patrí do stredného spektra florbaliek od Salming. Napriek tomu je stále kvalitnou voľbou pre hráčov, ktorí preferujú vyvážený výkon. Salming TourLite poskytuje spoľahlivú kontrolu a výkon na ihrisku. Je to ideálna voľba pre hráčov, ktorí hľadajú vyváženú florbalku v cenovo dostupnom rozmedzí. Prezrite si všetky modely radu Salming TOURLITE.

 

Florbalky Salming Composite - Florbalové hokejky Salming Composite

Florbalky Salming COMPOSITE

Florbalová hokejka Salming Composite predstavuje základný modelový rad tejto značky. Je vyrobená z kompozitu sklených vlákien, čo zaisťuje vysokú odolnosť. Táto florbalka patrí medzi ťažšie varianty a je vhodná najmä pre začiatočníkov a mierne pokročilých hráčov. Florbalky Salming Composite sú tiež ideálne pre deti, pričom sú dostupné aj v mäkšom variante s tvrdosťou 32. S hokejkou Salming Composite získate vytrvalú a spoľahlivú výkonnosť na ihrisku, a to za prijateľnú cenu. Je to skvelá voľba pre hráčov, ktorí si chcú vyskúšať florbal s kvalitnou hokejkou. Prezrite si všetky modely radu Salming COMPOSITE.

 

 

Salming florbalové čepele

Pri výbere florbalovej čepele je dôležité nájsť ten správny model, ktorý vyhovuje vašim potrebám a hernému štýlu. V ponuke Salmingu nájdete päť modelov čepelí, ktoré pokrývajú celé spektrum hráčov. Každý model má svoje unikátne vlastnosti, a tak si každý hráč môže vybrať tú správnu čepeľ pre seba.

V ponuke florbalových čepelí nájdete tieto modely:

 1. Florbalová čepeľ Salming RAVEN - jedná sa o čepeľ pre tvorcov hry. Univerzálna čepeľ s malou konkávnosťou a ľahko predzahnutou špičkou, čo umožňuje precíznu prácu s loptičkou. Raven je vhodná pre široké spektrum hráčov a je založená na populárnej čepeli Salming Quest 1. Táto čepeľ sa výborne hodí ako pre forhendové, tak aj backhendové hry.
 2. Florbalová čepeľ Salming QUEST - jedná sa o viac modelov, ako rovných, tak pre tvorcov hry. Veľmi obľúbená je Salming Quest 1 , ktorá je tiež univerzálnou čepeľou s malou konkávnosťou a ľahko predzahnutou špičkou. Je to najobľúbenejšia čepeľ od značky Salming . Vďaka technológii Torsion Lid System je čepeľ v pätke pevnejšia, čo zlepšuje výkon hráča. Quest 1 je vhodná pre hráčov všetkých úrovní a umožňuje precíznu hru ako forhendom, tak backhendom . V našej ponuke nájdete aj modely Quest 3, Quest 5. Modely Quest 2 a Quest sa už nevyrábajú av našej ponuke ich bohužiaľ nenájdete.
 3. Florbalová čepeľ Salming FLOW - jedná sa o streleckú čepeľ, čepeľ s veľmi zahnutým tvarom, čo umožňuje výbornú kontrolu loptičky. Táto čepeľ je tuhá v torzii, čo znamená, že je odolná proti skrutkám. Je ideálny pre hráčov, ktorí preferujú strelu ťahom a majú radi techniku ​​s loptičkou. Vďaka svojmu zahnutiu a prehĺbeniu je skvelým partnerom pre streľbu a techniku.
 4. Florbalová čepeľ Salming HAWK - jedná sa o streleckú čepeľ, ktorý vychádza z čepele Quest 2. Táto čepeľ je veľmi zahnutá a poskytuje vynikajúce strely ťahom. Je však ťažšie pre nahrávky a strely bekhendom kvôli svojmu veľkému zahnutiu forhendu. Hawk má tiež špeciálnu štruktúrovanú forhendovú časť, ktorá zamedzuje roztáčaniu loptičky na čepeli. Navyše je vybavená claw (pazúrom) na špičke, ktorý uľahčuje sťahovačky a kľučky.
 5. Florbalová čepeľ Salming RAPTOR - jedná sa o čepeľ pre tvorcov hry, hlavným rozdielom čepele Raptor oproti iným modelom značky je menšie prehnutie aj menšia konkávnosť. Čepeľ je od päty skôr rovná, žliabok na forhendovej strane sa prehlbuje až od prostriedku čepele k samotnej špičke, kde vám ľahko pomôže pri kľučkách alebo technickejších úderoch.

 

Brankárske florbalové vybavenie Salming

Vybavenie pre florbalových brankárov je jednou z najväčších investícií. Je tomu tak, pretože použité materiály musia odolávať obrovskému zaťažovaniu a veľkej miere opotrebovaniu. Zároveň musí dobre chrániť, byť pohodlné a umožňovať čo najlepší pohyb. Rovnako ako tréningové metódy sa aj výstroj vyvíja, aby zodpovedala najnovším trendom. Brankárske vybavenie od Salmingu je určite dobrou voľbou pre svoju kvalitu.

Florbalové brankárske vybavenie pre deti a dorast

Brankárske florbalové vybavenie Salming pre deti, žiakov a žiačky od značky Salming.

Florbalové brankárske vybavenie pre dospelých a juniorov

Brankárske florbalové vybavenie Salming pre dospelých a juniorov od značky Salming.

 

Topánky na florbal pre florbalových brankárov

Florbalová "klasika" - topánky pre florbalových brankárov v Slide5.

 

Tašky a vaky Salming

Kvalitné tašky s citom pre detail. Jednoduché prevedenie a pekný nadčasový design to sú Salming tašky a vaky ktoré nájdete aj u nás v ponuke.

 1. Stickbagy Salming - florbalové tašky pre 1-3 hokejky
 2. Toolbagy Salming - florbalové vaky na viac palíc alebo celé vybavenie na tréning a zápas
 3. Športové tašky Salming - tašky ktoré sú vhodné nielen pre florbal
 4. Batohy Salming pre hráčov a trénerov - batohy sú v poslednej veľmi modernej nielen pre trénerov ale pre hráčov
 5. Brankárske tašky na kolieskach od značky Salming - dostatočne veľké športové tašky na kolieskach pre kompletnú brankársku výbavu
 6. Ballbagy - vaky na loptičky značky Salming

 

 

Čelenky, potítka, ochranné okuliare a ďalšie doplnky od značky Salming

Ponúkame aj rôzne doplnky florbalového vybavenia Salming. Jedná sa o funkčné doplnky ako sú ochranné okuliare na florbal alebo rôzne fashion doplnky ako sú napríklad čelenky.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies