🌼 Veľký májový výpredaj florbalového tovaru! Ulov si svoj kúsok so zľavou až 80%. Do výpredaja...

Florbalové čepele Freez G-2 – Univerzálna voľba pre precíznu hru

Florbalová čepel FREEZ blade G-2 je výsledkem dlouholetého vývoje a zkušeností, nabízející univerzální čepelí pro hráče všech úrovní. S unikátním designem pro forehand i backhand hru, lehkou konstrukcí a inovativními vertikálními žebry pro přesné střely a nahrávky, tato čepel přináší lepší kontrolu florbalového míčku.


Vlastnosti a Výhody florbalovej čepele FREEZ blade G-2

Florbalová čepeľ FREEZ blade G-2 je výsledkom dlhoročného vývoja a skúseností, prinášajúcim univerzálnu čepeľ pre hráčov na všetkých úrovniach. Táto čepeľ sa vyznačuje:

  • Unikátnym dizajnom pre forehand aj backhand hru: S jej inovatívnym tvarom si hráči môžu byť istí, že čepeľ je prispôsobená pre hru backhandom aj forehandom, čo zvyšuje ich všestrannosť na ihrisku.
  • Ľahkou konštrukciou pre agilný pohyb: Vďaka extrémne ľahkému prevedeniu čepele získavajú hráči agilný pohyb a rýchle reakcie, kľúčové faktory pre úspešný herný prejav. •Revolučnými vertikálnymi rebrami: Zapustené vertikálne rebríky prinášajú precízne strely a nahrávky. Balón zostáva pod kontrolou a minimalizuje nepredvídateľný smer loptičky.
  • Vhodná pre hráčov všetkých schopnostných úrovní: Bez ohľadu na to, či ste profesionálny hráč hľadajúci vrcholný výkon, alebo amatér túžiaci po lepšej kontrole nad loptičkou, táto čepeľ je pre vás.
  • Dosahujte maximálny výkon na ihrisku: S touto čepeľou môžu hráči sústrediť svoju pozornosť na dosiahnutie svojho najlepšieho herného výkonu, pretože čepeľ sa postará o technické problémy.
  • Bohatá skúsenosť a inovatívny dizajn: Čepeľ je výsledkom dvadsaťročného pôsobenia na trhu. Je navrhnutá s ohromným množstvom spätných väzieb od hráčov a neustálym vylepšovaním.
Viac informáciíZabaliť
Podrobné hľadanieŠtítky
Dostupnosť
Cena
VýrobceFarba
(1)
bílá
(1)
černá
(1)
modrá
(1)
neonově žlutá
Určenie čepele
(4)
Strelecká čepeľ
Názov florbalovej čepeleTvrdosť florbalovej čepele
(4)
stredne tvrdá čepeľ
Vyberte držanie florbalky
(4)
ĽAVÁ - ľavá ruka dole
(4)
PRAVÁ - pravá ruka dole
Certifikacia IFF
(4)
ANO - schváleno pro oficiální soutěže pořádané ČFBU
Skladom
(4)
Centrální sklad
(4)
Jablonec n.N.
(4)
Praha
4 produkty
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies