Nohavice pre florbalových brankárov - deti do 150 cm výšky

Florbalové nohavice pre deti sú základným vybavením každého mladého florbalového brankára. Medzi najdôležitejšie vlastnosti každých nohavíc patrí: spracovanie materiálu a systém uchytenia v páse. Dôležité je vybrať správnu dĺžku, čo je u detí, ktoré rýchlo rastú, niekedy veľmi ťažké. Pozor na krátke brankárské nohavice, ktoré pri kľačaní odhalia členky a dlhé zasa môžu zavadzať pri presune a nedovoliť dieťaťu sa poriadne odraziť.


Ako si vybrať florbalové nohavice pre deti do 150 cm výšky

Medzi najdôležitejšie parametre patrí systém zapínania pása, ktorý musí byť pevný, ale zároveň sa musí ľahko rozopínať. U detských nohavíc je kladený dôraz na to aby nohavice išli jednoducho obliecť aj vyzliecť. Medzi dôležité vlastnosti patrí aj kvalita spracovania, a to ako švov, tak aj zipsov alebo kvalita samotného materiálu. Brankárske florbalové nohavice sú extrémne namáhané a nesmú vás sklamať pri žiadnom presune, ale zároveň musia deti ochrániť proti seknutiu. Musia vám umožniť voľnosť pohybu a dôležitým parametrom je, aký hlboký rozkľak dokážete v bránke urobiť. Pokiaľ deťom kúpite správnu veľkosť nohavíc, tak majú veľkú šancu sa vo florbalovom bránkovisku správne pohybovať.

Všetko brankárske florbalové vybavenie pre deti do 150 cm výšky

Športové vybavenie nájdete prehľadne v týchto kategóriách: brankárske florbalové dresy pro deti, chrániče, trenírky a vesty pre florbalových brankárov, brankárske florbalové nohavice pro deti, brankárske florbalové helmy, brankárske florbalové rukavice pro deti, brankárske florbalové topánky a športové tašky na kolieskach pre brankárov.

TIP hľadáte: florbalové brankárske nohavice pre dospelých.

V našej ponuke nájdete florbalové vybavenie rozdelené do kategórií

Viac informáciíZabaliť
Podrobné hľadanieŠtítky
Dostupnosť
Cena
Výrobce
(1)
OXDOG
(1)
FREEZ
(2)
SALMING
(2)
Unihoc
Farba
(2)
černá
(3)
černá-bílá
(1)
oranžová-černá
Veková kategóriaVelikost
(1)
110/120
(1)
120/130
(2)
128
(1)
130
(1)
130/140
(4)
140
(1)
140/150
(1)
150
(1)
150/160
(2)
152
(2)
160
(2)
164
(2)
170
Skladom
(3)
Centrální sklad
(2)
Jablonec n.N.
(2)
Praha
6 produktov
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies